Tasarımimarlık

Fabrika Depo Rölövesi

0

Röleve

Röleve tasarımının yeniden yapılması istenen yapıların özelliklerinin hassas ölçümler sonucu kağıt üzerine aktarılması işlemi olarak bilinir .Röleve restorasyon işlemi gerçekleştirilmeden önce profesyonel kişiler tarafından yapıldığında daha doğru projelerin gerçekleştirilmesini sağlanmaktadır. Rölöve çizimlerinin profesyonel kişiler tarafından ve aslına en uygun şekilde yapılmasını amaçlayan Tasarı Mimarlık, fabrika depo rölövesi gibi detaylı çizimler de gerçekleştirmekte ve müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin gereği olarak güvenilir yapılar oluşturmaktadır.

Fabrika Depo Rölövesi

Fabrika depo rölevesi ile depolar, restorasyon çalışması yapılarak binaların sağlamlaştırılması veya mevcut yapıların farklı bir kullanım amacıyla değerlendirilmesi için yeniden tasarım sürecine girebilmektedir. Bu durumda tasarım aşamasına geçilmeden önce yapıların mevcut durumlarının belirlenmesi, tesisat elemanları ve taşıyıcı unsurları gibi mimari detaylandırmaların yapılabilmesi için gerekli olan bilgilerin kaydedilmesi amacıyla yapılan rölöve çalışması ne kadar doğru olursa ortaya çıkacak tasarım da o kadar iyi olacaktır. Fabrika depo rölövesi gibi çizimler konusunda hizmet veren mimarlık ofisimiz karmaşık yapıların detaylandırılması için en doğru ölçümleme yöntemlerini kullanmaktadır.

Fabrika Depo Rölövesi

Ölçüm İşlemi

Ölçüm işlemi için rölöve işleminin tamamlanması  gerekir. Röleve işlemi olan bütün ölçüm işlemleri detaylı bir şekilde yapılarak yapının mevcut durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir. Ölçüm işlemi tamamlanmasının ardından binanın farklı açılarından yapılan fotoğraf çekimlerinin profesyonel ekipler tarafından yapılması rölöve işleminin daha anlaşılır olması için gereklidir. Yapıya ait fotoğrafların hangi açılardan çekildiği belirtilerek, rölöve işleminin daha doğru sonuçlanması sağlanır. Binanın yapımında kullanılan malzemelerin de belirtilmesiyle tamamlanan rölöve işleminin ardından yeniden tasarlama işlemine geçilebilir.

3d Modelleme

3d modelleme mimarlık ofisimizde tasarımları tamamlanan yapıların son halini görebilmenizi sağlayan modelleme sistemidir. 3d modelleme kullanarak mimarlarımız müşterilerine çeşitli seçenekler sunmaktadır. Fabrika depo rölövesi çizimlerinde uzman ekibiyle çalışan firmamız Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar ve Avcılar bölgesinde hizmet vermektedir. Kentsel dönüşüm projelerinde kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlayan firmamızı, internet sitemizde bulunan iletişim numaralarından arayarak tasarımlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat